skuh5udwbsndd3z7af3jz1qlxl9jg9
Szukaj

Nasze usługi

Południowy Dom to więcej niż agencja nieruchomości, to także kompleks usług które pomogą Ci całościowo przygotować Twoją nową przestrzeń do szybkiego zamieszkania.

Pośrednictwo w sprzedaży/kupnie nieruchomości


Na Twoje zlecenie sprzedamy lub znajdziemy nieruchomość. 
Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą m.in sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, wycenę i cykl działań promocyjnych (w przypadku sprzedaży nieruchomości) a także home staging i przygotowanie dokumentów transakcyjnych oraz inne indywidualnie uzgodnione działania.

Pomagamy również w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i złożeniu wniosku o uzyskanie zgody na zakup nieruchomości przez cudzoziemca.

Finansowanie zakupu nieruchomości


Przy zakupie nieruchomości proponujemy Ci skorzystanie z pomocy doświadczonego doradcy finansowego, który na miejscu sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i zaproponuje najlepsze rozwiązanie uwzględniające Twoje oczekiwania.

Bezstresowo przeprowadzi Cię także przez cały proces uzyskania kredytu mieszkaniowego.

Możesz sam policzyć wysokość ratykalkulator

Home staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży


Udana i szybka sprzedaż Twojej nieruchomości to oprócz dobrego marketing i promocji także właśnie home staging. 
Podejmowane przez home stagera działania podkreślą atuty nieruchomości przez co podniosą jej wartość a to z kolei przełoży się na wyższą cenę sprzedaży czy czynszu najmu.
Zgłaszając u Nas nieruchomość do sprzedaży podstawowa usługa home stagingu jest bezpłatna. 

Kompleksowe wykończenie wnętrz


Podejmując decyzję o zakupie nieruchomości na rynku pierwotnym kolejnym dużym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniej ekipy i kompleksowe wykończenie domu czy mieszkania.
Dlatego proponujemy Ci możliwość skorzystania z oferty profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem i wykończeniem pod klucz inwestycji deweloperskich.