skuh5udwbsndd3z7af3jz1qlxl9jg9
Szukaj
południowy dom

O nas

Południowy dom skupia wokół siebie osoby, które pasjonują się nieruchomościami i które od wielu lat skutecznie pomagają Klientom w realizacji ich planów mieszkaniowych. Oprócz licencjonowanych agentów nieruchomości to także osoby zajmujące się kredytami mieszkaniowymi, profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży (home staging) czy projektowaniem i wykończeniem wnętrz.

Poznaj Nas i zobacz jak pracujemy.

Agnieszka Leszczyńska -Zawieja
t. 514 179 524
aleszczynska@poludniowydom.pl

Od wielu lat jest związana z nieruchomościami, głównie od strony finansowania ich zakupu lub budowy.
Znajomość rynku mieszkaniowego, doświadczenie we współpracy z deweloperami i instytucjami finansowymi (bankami) to tylko część istotnych obszarów przy zakupie/sprzedaży nieruchomości w których może Państwu pomóc.

nr licencji pośrednika Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
27 619
Kasia Bredow
t. 607 890 071
kbredow@poludniowydom.pl

Ekspert home stadingu i niezrównana agentka nieruchomości: sprzeda każde mieszkanie, wyszuka tę jedyną nieruchomość i pomoże we wszelkich  formalnościach z urzędami. Po prostu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
O NAS

Jak wygląda współpraca z Nami?

Spotykamy się przy aromatycznej kawie i porozmawiamy o Twoich potrzebach. 
Przygotuj się na to, że zadamy Ci na prawdę wiele pytań aby jak najwięcej dowiedzieć się o Twoich oczekiwaniach w stosunku do nieruchomości którą chcesz kupić lub sprzedać. 

Zarezerwuje więc odpowiednią ilość czasu abyśmy mogli komfortowo porozmawiać.
Teraz Twoja kolej - zadawaj nam pytania abyś miał pewność jak będzie wyglądała nasza współpraca, jakie działania będziemy podejmować aby sprzedać lub kupić nieruchomość w jak najkrótszym czasie a przede wszystkim z uwzględnieniem budżetu jaki na to przeznaczysz.

Nasze ustalenia określimy w umowie zlecenia zakupu/sprzedaży nieruchomości.
Projekt umowy dostaniesz na adres email. 
W przypadku zlecenia sprzedaży nieruchomości pracujemy w oparciu o umowę na wyłączność. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że priorytetowo zajmiemy się Twoim zleceniem oraz wykorzystamy bardziej zaawansowane narzędzia marketingowe do promocji Twojej  nieruchomości niż w przypadku umów otwartych. 
Przez cały czas pozostaniemy w kontakcie telefonicznym lub mailowym. 
Na bieżąco będziesz dostawać informacje związane z realizacją Twojego zlecenia: zakupu lub sprzedaży nieruchomości.
A kiedy podejmiesz decyzję o finalizacji to zajmiemy się całym procesem począwszy od przygotowania projektu umowy notarialnej i omówienie jej z Tobą, poprzez umówienie terminu podpisania umowy ze zbywcą (lub kupującym) po przygotowanie nieruchomości do przyjęcia lub wydania.
Na koniec naszej współpracy dostaniesz od Nas mały upominek - bon rabatowy na zakupy w sklepach z wyposażeniem wnętrz.